Jura Odvápňovací tablety 36 ks Rozšířit

Jura Odvápňovací tablety 36 ks

JURA JURA

70751

Nový

Jura odvápňovací prostředek pro automatické kávovary

Více podrobností

1 490 Kč

vč. DPH

Jura odvápňovací tablety jsou vhodné pro odstranění vodního kamene za aktivace čistícího programu u automatických kávovarů. Dokonale odstraní vodní kámen a navíc jsou šetrné k vnitřnímu zařízení kávovaru. Použitím Jura tablet zachováte skvělou chuť pro své espresso a navíc oddálíte potřebu odborného servisu.

Přípravek je snadný na použití. Všechny kávovary Jura mají v balení obsažený proužek pro měření tvrdosti vody. Změřte přesně jak tvrdá je voda u vás doma. Hodnotu následně uložte do paměti přístoje, a ten vás včas upozorní, jakmile bude potřeba provést odvápnění.

Obsah balení = 36 ks
Pro 1 čištění jsou potřeba 3 tablety

Napsat recenzi

Jura Odvápňovací tablety 36 ks

Jura Odvápňovací tablety 36 ks

Společnost Jura, založena ve švýcarském městě Niederbuchsiten, působí na trhu již od roku 1931. Dnes je tato značka celosvětově proslulá jako špičkový výrobce automatických kávovarů pro domácnost i profesionální využití. Tato skutečnost vyplývá nejen ze strany spokojených zákazníků, ale také z mnoha ocenění, které Jura během svého působení na trhu získala.

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.