Pákový kávovar Gaggia Viva Style Rozšířit

Pákový kávovar Gaggia Viva Style

GAGGIA GAGGIA

Nový

Kávovar může připravit jeden nebo dva šálky vynikající voňavé kávy najednou. Dokonce umí i našlehat pomocí trysky mléko a vytvořit tak perfektně bohatou, hustou a krémovou pěnu do cappuccina. Gaggia VivaStyle připraví výborné espresso z kávy mleté nebo i porcované (ESE pody).

Více podrobností

3 990 Kč

vč. DPH

Za velmi jednoduchý, ale zároveň jeden z nejspolehlivějších, můžeme označit i tento kávovar GAGGIA VivaStyle. Díky univerzální černé barvě bude vhodný do každé domácnosti. Nabízí skvělou příležitost přípravy vynikajícího espressa a jiných kávových nápojů. Káva vyrobená pomocí pákového espressa má vynikající chuť i konzistenci a na jejím povrchu je chutná crema.

Mletá káva nebo porcovaná - ESE pody

Tlak kávovaru dosahuje 15 barů. Pákové espresso připraví espresso z mleté kávy nebo z E.S.E. podů. Součástí je i velká odnímatelná nádoba na vodu o objemu 1 l. Vzhledem k tomu, že kávovar obsahuje parní trysku, můžete si připravit cappuccino i jiné mléčné speciality.

BarvaČerná
Použití mleté kávyAno
Nastavitelná tvrdost vodyNe
Počítadlo porcíNe
Zásobník na vodu1 l
Hmotnost3,8 kg
Rozměry (v x š x h)29,7 × 26,7 × 20 cm
Tlak čerpadla15 bar
Napětí230 V
Příkon1025 W

Napsat recenzi

Pákový kávovar Gaggia Viva Style

Pákový kávovar Gaggia Viva Style

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.