Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná Rozšířit

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

MELITTA MELITTA

7531

Nový

Plně automatický kávovar s možností přípravy 21 kávových speciliat

Více podrobností

34 999 Kč

vč. DPH

Melitta Barista TS Smart Stříbrná je plnoautomatický kávovar ve stříbrné barvě s černými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je přitom opatřen praktickýnm TFT barevným displejem s vylepšeným Touch & Slide, který vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.

Kávovar nabízí možnost ovládání pomocí chytrého telefonu přes Bluetooth zařízení. Jednoduše si stáhnete aplikace Melitta Connect App a můžete plně spravovat nastavení kávovaru i profil Moje káva. V aplikaci naleznete i návody pro čištění a údržbu, ale i možnost úpravy vlastních kávových specialit - pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení.

Kávové speciality jako je espresso, café créme, cappuccino, latte machiato, ale také teplé nebo našlehané mléko či horkou vodu lze připravit jedním dotykem. Mléčné speciality jsou připravovány z jedné výškově nastavitelné výpusti a vy tak nemusí přesouvat svůj šálek. Pomocí volby dvou šálků můžete navíc připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.
Funkce uložených receptů vám navíc umožní vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je například flat white, ristretto, americano, espresso doppio atd.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.

V balení kávovaru se nachází zásuvný systém na mléko s externí, a pro použití v myčce nádobí bezpečnou, nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje. Kávovar také umožňuje rychlé a hygienické čištění částí, které přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním, tichým mlýnkem, a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

BarvaStříbrná/černá
Použití mleté kávyAno
Výpust horké vodyAno
Počet programovatelných specialit21
Počet mlýnků1
Mlecí kamenyOcelové
Nastavení objemu vody25 - 220 ml
Nastavitelná tvrdost vodyAno
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletí5 stupňů
Nastavení síly kávy5 stupňů
DisplejTFT barevný displej
Úspora energieAno - vypnutí
Výškově nastavitelná výpustaž 140 mm
Zásobník na zrno2 x 135 g
Zásobník na vodu1,8 l
Hmotnost10,4 kg
Rozměry (v x š x h)37,2 x 25,9 x 46,7 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkonmax. 1 450 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.