Kávovar Melitta Passione One Touch černá Rozšířit

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

MELITTA MELITTA

7528

Nový

Automatický kávovar s mléčnými specialitami na jeden stisk

Více podrobností

20 799 Kč

vč. DPH

Melitta Passione OT černá je automatický kávovar v černé barvě se stříbrnými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je pro snadné ovládání opatřen TFT barevným displejem.

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy ideální pro vaší velikost šálků. Navíc tento kávovar disponuje i funkcí Jeden dotyk, kdy si můžete připravit některou z přednastavených variací kávy, teplého nebo našlehaného mléka a horské vody - pouze jedním dotykem.

Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až čtyři klasické nápoje – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato pouhým stiskem jednoho tlačítka. Použitím Knihy receptur si můžete vytvořit až šest kávových specialit: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.


Tryska kávovaru je výškově nastavitelná (až 135 mm) a lze tedy kávu připravovat do šálků a sklenic různých velikostí. S kávovarem navíc lze připravit dvě kávy současně.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

BarvaČerná/stříbrná
Výpust horké vodyAno
Počet programovatelných specialit10
Počet mlýnků1
Mlecí kamenyOcelové
Nastavení objemu vody25 - 220 ml
Nastavitelná tvrdost vodyAno
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletíAno
Nastavení síly kávy5 stupňů
DisplejTFT barevný displej
Úspora energieAno - vypnutí
Výškově nastavitelná výpustaž 135 mm
Zásobník na zrno125 g
Zásobník na vodu1,2 l
Hmotnost8,3 kg
Rozměry (v x š x h)40,50 x 25,3 x 38,0 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkonmax. 1 450 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.