Kávovar Melitta Passione stříbrná Rozšířit

Kávovar Melitta Passione stříbrná

MELITTA MELITTA

7521

Nový

Automatický kávovar ve stříbrném provedení s auto-kapučinátorem

Více podrobností

14 999 Kč

vč. DPH

Melitta Passione stříbrná je automatický kávovar ve stříbrné barvě s černými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Pro snadné ovládání je kávovar opatřen LED displejem s možností volby i přednastavených produktových tlačítek velikosti kávy (malý, střední, velký).

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy ideální pro vaší velikost šálků. Díky auto-kapučinátoru můžete připravit perfektní mléčnou pěnu, ale i ohřít mléko nebo vodu například pro kakao nebo čaj.

Tryska kávovaru je výškově nastavitelná (až 135 mm) a lze tedy kávu připravovat do šálků a sklenic různých velikostí. S kávovarem navíc lze připravit dvě kávy současně.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

BarvaStříbrná/černá
Výpust horké vodyAno
Počet programovatelných specialit3
Počet mlýnků1
Mlecí kamenyOcelové
Nastavení objemu vody25 - 220 ml
Nastavitelná tvrdost vodyAno
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletíAno
Nastavení síly kávy5 stupňů
DisplejPanel s vestavěným LED displejem
Úspora energieAno - vypnutí
Výškově nastavitelná výpustaž 135 mm
Zásobník na zrno125 g
Zásobník na vodu1,2 l
Hmotnost8 kg
Rozměry (v x š x h)39,0 x 25,3 x 38,0 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkonmax. 1 450 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Passione stříbrná

Kávovar Melitta Passione stříbrná

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.