Kávovar Melitta Solo® & Milk stříbrná Rozšířit

Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná

MELITTA MELITTA

7524

Nový

Úzký kávovar s přípravou mléčné pěny

Více podrobností

12 999 Kč

vč. DPH

Kávovar Melitta Solo® & Milk stříbrná je automatický kávovar ve stříbrno-černé barvě, který se stane vaším plnohodnotným členem domácnosti. Díky svým malým rozměrům, 20 cm na šířku, se vejde do každé kuchyně i do menšího prostoru.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno.

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy pro vaší velikost šálků. Díky výkonné parní trysce pak připravíte výbornou mléčnou pěnu nebo horké mléko. Při přípravě mléčných specialit jako je latte macchiato navíc oceníte i posuvnou kávovou výpust (až 135 mm na výšku). Po samotné přípravě pak trysku jednoduše sundáte a vyčistíte.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

BarvaStříbrná/černá
Výpust horké vodyNe
Systém předspařeníAno
Počet mlýnků1
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletíAno
Nastavení síly kávyAno
DisplejPanel s vestavěným LED displejem
Výškově nastavitelná výpustaž 135 mm
Zásobník na zrno125 g
Zásobník na vodu1,2 l
Zásobník na odpadcca 8 porcí
Hmotnost8 kg
Rozměry (v x š x h)32,5 x 20 x 45,5 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkon1 400 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná

Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.