Kávovar Melitta Barista TS Smart černá Rozšířit

Kávovar Melitta Barista TS Smart černá

MELITTA MELITTA

Nový

Plně automatický kávovar s možností přípravy 21 kávových speciliat

Více podrobností

34 999 Kč

vč. DPH

Melitta Barista TS Smart Černá je plnoautomatický kávovar v černé barvě se stříbrnými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je přitom opatřen praktickým TFT barevným displejem s vylepšeným Touch & Slide, který vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.

Kávovar nabízí možnost ovládání pomocí chytrého telefonu přes Bluetooth zařízení. Jednoduše si stáhnete aplikace Melitta Connect App a můžete plně spravovat nastavení kávovaru i profil Moje káva. V aplikaci naleznete i návody pro čištění a údržbu, ale i možnost úpravy vlastních kávových specialit - pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení.

Kávové speciality jako je espresso, café créme, cappuccino, latte machiato, ale také teplé nebo našlehané mléko či horkou vodu lze připravit jedním dotykem. Mléčné speciality jsou připravovány z jedné výškově nastavitelné výpusti a vy tak nemusí přesouvat svůj šálek. Pomocí volby dvou šálků můžete navíc připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.
Funkce uložených receptů vám navíc umožní vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je například flat white, ristretto, americano, espresso doppio atd.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.

V balení kávovaru se nachází zásuvný systém na mléko s externí, a pro použití v myčce nádobí bezpečnou, nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje. Kávovar také umožňuje rychlé a hygienické čištění částí, které přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním, tichým mlýnkem, a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

BarvaStříbrná/černá
Použití mleté kávyAno
Výpust horké vodyAno
Počet programovatelných specialit21
Počet mlýnků1
Mlecí kamenyOcelové
Nastavení objemu vody25 - 220 ml
Nastavitelná tvrdost vodyAno
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletí5 stupňů
Nastavení síly kávy5 stupňů
DisplejTFT barevný displej
Úspora energieAno - vypnutí
Výškově nastavitelná výpustaž 140 mm
Zásobník na zrno2 x 135 g
Zásobník na vodu1,8 l
Hmotnost10,4 kg
Rozměry (v x š x h)37,2 x 25,9 x 46,7 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkonmax. 1 450 W

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Barista TS Smart černá

Kávovar Melitta Barista TS Smart černá

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.