Kávovar Melitta Passione One Touch černá Rozšířit

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

MELITTA MELITTA

Nový

Automatický kávovar s mléčnými specialitami na jeden stisk

Více podrobností

20 799 Kč

vč. DPH

Melitta Passione OT černá je automatický kávovar v černé barvě se stříbrnými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je pro snadné ovládání opatřen TFT barevným displejem.

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy ideální pro vaší velikost šálků. Navíc tento kávovar disponuje i funkcí Jeden dotyk, kdy si můžete připravit některou z přednastavených variací kávy, teplého nebo našlehaného mléka a horské vody - pouze jedním dotykem.

Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až čtyři klasické nápoje – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato pouhým stiskem jednoho tlačítka. Použitím Knihy receptur si můžete vytvořit až šest kávových specialit: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.


Tryska kávovaru je výškově nastavitelná (až 135 mm) a lze tedy kávu připravovat do šálků a sklenic různých velikostí. S kávovarem navíc lze připravit dvě kávy současně.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

BarvaČerná/stříbrná
Výpust horké vodyAno
Počet programovatelných specialit10
Počet mlýnků1
Mlecí kamenyOcelové
Nastavení objemu vody25 - 220 ml
Nastavitelná tvrdost vodyAno
Nastavení teploty vody3 stupně
Nastavení hrubosti mletíAno
Nastavení síly kávy5 stupňů
DisplejTFT barevný displej
Úspora energieAno - vypnutí
Výškově nastavitelná výpustaž 135 mm
Zásobník na zrno125 g
Zásobník na vodu1,2 l
Hmotnost8,3 kg
Rozměry (v x š x h)40,50 x 25,3 x 38,0 cm
Tlak čerpadla15 bar
Příkonmax. 1 450 W

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

Kávovar Melitta Passione One Touch černá

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.